Open Public Europe (7.x-1.1-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: User menu
lv: Lietotāja izvēlne
