Open Public Europe (7.x-1.1-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Your search yielded no results
nl: Uw zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Unpublished
nl: Ongepubliceerd

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de algemene inhoud gaan

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina
