Open Public Europe (7.x-1.1-beta1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en:  in
pt:  em

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Your search yielded no results
pt: A busca não retornou resultados

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Second sidebar
pt: Segunda barra lateral

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página
