Open Public Europe (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Your search yielded no results
he: חיפוש זה לא הניב תוצאות

en: Read More
he: המשך...

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: User menu
he: תפריט משתמש
