Open Public Europe (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Your search yielded no results
id: Pencarian anda tidak membuahkan hasil

en: Read More
id: Selengkapnya

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: First sidebar
id: Sidebar pertama

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: User menu
id: Menu pengguna
