Open Public Europe (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Your search yielded no results
is: Leitin skilaði engum niðurstöðum

en: Unpublished
is: Ekki birt
