Open Public Europe (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Your search yielded no results
ja: キーワードに該当するページは見つかりませんでした

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Second sidebar
ja: 第2サイドバー

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: User menu
ja: ユーザーメニュー
