Open Public Europe (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en:  in
oc:  dins

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: User menu
oc: Menut de l'utilizaire
