Open Public Europe (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Your search yielded no results
th: ไม่พบสิ่งที่คุณต้องการค้นหา

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า
