OpenPublish (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: more
bg: още

en: Article
bg: Статия

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Menu
bg: Меню

en: All
bg: Всички

en: Address
bg: Адрес

en: Blog
bg: Блог

en: Profile
bg: Профил

en: Apply
bg: Търси

en: 1 comment | @count comments
bg[0]: 1 коментар
bg[1]: @count коментара

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
