OpenPublish (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: more
el: περισσότερα

en: Article
el: Άρθρο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Menu
el: Μενού

en: All
el: Όλες

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Profile
el: Προφίλ

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: 1 comment | @count comments
el[0]: 1 σχόλιο
el[1]: @count σχόλια

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Sort By
el: Ταξινόμηση κατά

en: Asc
el: Αύξ
