OpenPublish (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: more
et: veel

en: Article
et: Artikkel

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Section
et: Sektsioon

en: Menu
et: Menüü

en: All
et: Kõik

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Profile
et: Profiil

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Features
et: Omadused

en: Caption
et: Pealkiri

en: Photo
et: Pilt

en: Apply
et: Rakenda

en: Biography
et: Biograafia

en: 1 comment | @count comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: @count kommentaari

en: Context
et: Kontekst

en: Offset
et: Nihe

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Sort By
et: Sorteerimise alus

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Header First
et: Esimene päis

en: Header Second
et: Teine päis

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: User Bar First
et: Esimene kasutajariba

en: User Bar Second
et: Teine kasutajariba

en: Asc
et: Kasvav
