OpenPublish (7.x-1.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Content
fil: Nilalaman

en: more
fil: marami pa

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Main menu
fil: Pangunahing menu

en: Sidebar First
fil: Unang baras sa gilid

en: Secondary menu
fil: Pangalawang menu

en: Sidebar Second
fil: Pangalawang baras sa gilid
