OpenPublish (7.x-1.0-alpha3) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Content
fy: Ynhâld

en: more
fy: mear

en: Search
fy: Sykje

en: Main menu
fy: Haadmenu
