OpenPublish (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: more
gl: máis

en: Article
gl: Artigo

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Section
gl: Sección

en: Menu
gl: Menú

en: All
gl: Todo

en: Address
gl: Enderezo

en: Blog
gl: Blogue

en: Profile
gl: Perfil

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Caption
gl: Lenda

en: Embedded Video
gl: Video embebido

en: Apply
gl: Aplicar

en: 1 comment | @count comments
gl[0]: 1 comentario
gl[1]: @count comentarios

en: Context
gl: Contexto

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Secondary menu
gl: Menú secundario
