OpenPublish (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: more
hy: ավելի

en: Article
hy: Հոդված

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: 1 comment | @count comments
hy[0]: 1 մեկնաբանություն
hy[1]: @count մեկնաբանություն
