OpenPublish (7.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (31 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Content
it: Contenuto

en: more
it: altro

en: Article
it: Articolo

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Section
it: Sezione

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: All
it: Tutti

en: Address
it: Indirizzo

en: Desc
it: Disc

en: Profile
it: Profilo

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: Features
it: Funzionalità

en: Caption
it: Didascalia

en: Embedded Video
it: Video incorporato

en: Apply
it: Applica

en: 1 comment | @count comments
it[0]: 1 commento
it[1]: @count commenti

en: Organization
it: Organizzazione

en: Context
it: Contesto

en: Offset
it: Scostamento

en: Related Content
it: Contenuto correlato

en: Main menu
it: Menu principale

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Secondary menu
it: Menu secondario

en: Sort By
it: Ordina Per
