OpenPublish (7.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Article
kk: Мақала

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Menu
kk: Мәзір

en: All
kk: Барлық

en: Blog
kk: Блогі

en: Profile
kk: Профиль

en: 1 comment | @count comments
kk[0]: 1 комментарий
