OpenPublish (7.x-1.0-alpha3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Article
os: Уац

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт
