OpenPublish (7.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: All
pa: ਸਭ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
