OpenPublish (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (55 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Content
ru: Содержимое

en: more
ru: ещё

en: Article
ru: Статья

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Section
ru: Раздел

en: Menu
ru: Меню

en: All
ru: Все

en: Address
ru: Адрес

en: Desc
ru: По убыванию

en: Blog
ru: Блог

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Profile
ru: Профиль

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Author(s)
ru: Автор(ы)

en: Features
ru: Особенности

en: Caption
ru: Подпись

en: Video
ru: Видео

en: Photo
ru: Фото

en: Apply
ru: Применить

en: Biography
ru: Биография

en: 1 comment | @count comments
ru[0]: @count комментарий
ru[1]: @count комментария
ru[2]: @count[2] комментариев

en: Organization
ru: Организация

en: Full Name
ru: Полное имя

en: Context
ru: Контекст

en: Offset
ru: Пропустить

en: Related Content
ru: Связанные материалы

en: Page Top
ru: Верх страницы

en: Page Bottom
ru: Низ страницы

en: Preface First
ru: Первый пролог

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Gallery Images
ru: Изображения Галереи

en: Sort By
ru: Сортировать

en: Branding
ru: Наименование

en: Sidebar Second
ru: Вторая боковая панель

en: Header First
ru: Первый заголовок

en: Header Second
ru: Второй заголовок

en: Preface Second
ru: Второй пролог

en: Preface Third
ru: Третий пролог

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: User Bar First
ru: Первая колонка

en: User Bar Second
ru: Вторая колонка

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Latest blog posts
ru: Новые записи в блог

en: Twitter Account
ru: Учётная запись Твиттера
