OpenPublish (7.x-1.0-alpha3) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: more
si: තවත්

en: Article
si: ලිපි

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
