OpenPublish (7.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: more
sl: več

en: Article
sl: Članek

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Menu
sl: Meni

en: All
sl: Vsi

en: Profile
sl: Profil

en: 1 comment | @count comments
sl[0]: @count komentar
sl[1]: @count komentarja
sl[2]: @count komentarji
sl[3]: @count komentarjev

en: Context
sl: Kontekst
