OpenPublish (7.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: more
af: meer

en: Article
af: Artikel

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: All
af: Alle

en: Profile
af: Profiel

en: Apply
af: Pas toe

en: 1 comment | @count comments
af[0]: 1 kommentaar
af[1]: @count kommentare

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
