OpenPublish (7.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: more
ast: más

en: Article
ast: Artículu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Menu
ast: Menú

en: All
ast: Too

en: Blog
ast: Blogue

en: Profile
ast: Perfil
