OpenPublish (7.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: more
cs: více

en: Article
cs: Článek

en: Search
cs: Hledat

en: Image
cs: Obrázek

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: All
cs: Vše

en: Address
cs: Adresa

en: Desc
cs: Sestupně

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Profile
cs: Profil

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Caption
cs: Popisek

en: Apply
cs: Použít

en: Biography
cs: Biografie

en: 1 comment | @count comments
cs[0]: @count komentář
cs[1]: @count komentáře
cs[2]: @count komentářů

en: Context
cs: Kontext

en: Offset
cs: Posun

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Sort By
cs: Seřadit dle

en: Asc
cs: Vzestupně
