OpenPublish (7.x-1.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Content
cy: Cynnwys

en: more
cy: mwy

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Menu
cy: Dewislen

en: All
cy: I gyd

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Profile
cy: Proffil

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: Apply
cy: Ceisio

en: 1 comment | @count comments
cy[0]: 1 sylw  @count o sylwadau

en: Context
cy: Cyd-destun

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
