OpenPublish (7.x-1.0-alpha4) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: more
ga: Tuilleadh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Phone Number
ga: Fón

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Sort By
ga: Sórtáil de réir
