OpenPublish (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: more
he: עוד

en: Article
he: כתבה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Menu
he: תפריט

en: All
he: הכל

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Blog
he: בלוג

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Features
he: פיצ'רים

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Video
he: וידאו

en: Photo
he: תמונה

en: Apply
he: החל

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות

en: Organization
he: ארגון

en: Context
he: הקשר

en: Offset
he: היסט

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Branding
he: מיתוג

en: Asc
he: סדר עולה

en: Latest blog posts
he: פוסטים אחרונים בבלוג

en: Search this site…
he: חיפוש באתר זה...
