OpenPublish (7.x-1.0-alpha4) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Secondary menu
lo: ເມນູທີ່ສອງ
