OpenPublish (7.x-1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Menu
mn: Цэс

en: All
mn: Бүгд

en: Blog
mn: Блог

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: 1 comment | @count comments
mn[0]: 1 сэтгэгдэл
mn[1]: @count сэтгэгдэлүүд

en: Main menu
mn: Гол цэс
