OpenPublish (7.x-1.0-alpha4) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: All
se: Buot

en: Video
se: Filbma
