OpenPublish (7.x-1.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (24 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Content
hi: सामग्री

en: more
hi: और भी

en: Article
hi: लेख

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Image
hi: चित्र

en: Menu
hi: सूची

en: All
hi: सभी

en: Address
hi: पता

en: Desc
hi: अवरोही

en: Blog
hi: ब्लॉग

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Video
hi: वीडियो

en: Apply
hi: लागू करें

en: 1 comment | @count comments
hi[0]: १ टिप्पणी
hi[1]: @count टिप्पणियाँ

en: Full Name
hi: पूरा नाम

en: Context
hi: संदर्भ

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम
