OpenPublish (7.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: more
is: meira

en: Article
is: Grein

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Menu
is: Valmynd

en: Email Address
is: Netfang

en: All
is: Allt

en: Address
is: Heimilisfang

en: Blog
is: Blogg

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: Photo
is: Mynd

en: Apply
is: Virkja

en: 1 comment | @count comments
is[0]: 1 ummæli
is[1]: @count ummæli

en: Organization
is: Stofnun

en: Context
is: Samhengi

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Blog Post
is: Bloggfærsla

en: Photo Gallery
is: Ljósmyndasafn
