OpenPublish (7.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: more
ka: მეტი

en: Article
ka: სტატია

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Menu
ka: მენიუ

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Profile
ka: პროფილი

en: 1 comment | @count comments
ka[0]: 1 კომენტარი
ka[1]: @count კომენტარი

en: - All -
ka: - ყველა -
