OpenPublish (7.x-1.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: more
mr: आणखी

en: Article
mr: लेख

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: All
mr: सर्व

en: Address
mr: पत्ता

en: 1 comment | @count comments
mr[0]: १ प्रतिक्रिया
mr[1]: @count प्रतिक्रिया
