OpenPublish (7.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: more
az: daha çox

en: Article
az: Məqalə

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Menu
az: Menyu

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Caption
az: Başlıq

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Context
az: Kontekst

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
