OpenPublish (7.x-1.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Content
nl: Inhoud

en: more
nl: meer

en: Article
nl: Artikel

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Section
nl: Sectie

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: All
nl: Alle

en: Address
nl: Adres

en: Desc
nl: Aflopend

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Profile
nl: Profiel

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Photo
nl: Foto

en: Apply
nl: Toepassen

en: Biography
nl: Levensbeschrijving

en: 1 comment | @count comments
nl[0]: 1 reactie
nl[1]: @count reacties

en: Organization
nl: Organisatie

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Page Top
nl: Paginakop

en: Page Bottom
nl: Paginavoet

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Twitter Username
nl: Twitter gebruikersnaam

en: Sort By
nl: Sorteer op

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Asc
nl: Oplopend

en: Twitter Account
nl: Twitter-account
