OpenPublish (7.x-1.0-alpha7) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Content
ro: Conținut

en: more
ro: mai multe

en: Article
ro: Articol

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Menu
ro: Meniu

en: All
ro: Toate

en: Address
ro: Adresă

en: Desc
ro: Descendent

en: Profile
ro: Profil

en: Defaults
ro: Implicite

en: Features
ro: Caracteristici

en: Caption
ro: Legendă

en: Apply
ro: Aplică

en: 1 comment | @count comments
ro[0]: 1 comentariu
ro[1]: @count comentarii
ro[2]: @count de comentarii

en: Full Name
ro: Nume complet

en: Offset
ro: Decalaj

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Asc
ro: Ascendent
