OpenPublish (7.x-1.0-alpha8) - en to fi translation catalogue (51 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: more
fi: lisää

en: Article
fi: Artikkeli

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Section
fi: Osio

en: Menu
fi: Valikko

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: All
fi: Kaikki

en: Address
fi: Osoite

en: Blog
fi: Blogi

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Profile
fi: Profiili

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Photo
fi: Valokuva

en: Apply
fi: Käytä

en: 1 comment | @count comments
fi[0]: 1 kommentti
fi[1]: @count kommenttia

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Context
fi: Konteksti

en: Page Top
fi: Sivun yläreuna

en: Page Bottom
fi: Sivun alareuna

en: Preface First
fi: Esipuhe (ensimmäinen)

en: Postscript First
fi: Jälkikirjoitus (ensimmäinen)

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Blog Post
fi: Blogikirjoitus

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Sort By
fi: Lajittele

en: Branding
fi: Brändäys

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Header First
fi: Ylätunniste (ensimmäinen)

en: Header Second
fi: Ylätunniste (toinen)

en: Preface Second
fi: Esipuhe (toinen)

en: Preface Third
fi: Esipuhe (kolmas)

en: Postscript Second
fi: Jälkikirjoitus (toinen)

en: Postscript Third
fi: Jälkikirjoitus (kolmas)

en: Postscript Fourth
fi: Jälkikirjoitus (neljäs)

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: User Bar First
fi: Käyttäjän palkki (ensimmäinen)

en: User Bar Second
fi: Käyttäjän palkki (toinen)

en: Default starterkit for <a href="http://drupal.org/project/omega">Omega</a>. You should not directly edit this starterkit, but make your own copy. Information on this can be found in the <a href="http://himer.us/omega-docs">Omega Documentation</a>
fi: Oletus-aloituspaketti <a href="http://drupal.org/project/omega">Omegalle</a>. Ei ole suositeltavaa suoraan muokata tätä aloituspakettia vaan on parempi tehdä siitä kopio omaan käyttöösi. Lisätietoa tästä saat <a href="http://himer.us/omega-docs">Omegan dokumentaatiosta</a>.
