OpenPublish (7.x-1.0-alpha8) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Content
sv: Innehåll

en: more
sv: mer

en: Article
sv: Artikel

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Section
sv: Sektion

en: Menu
sv: Meny

en: Email Address
sv: E-postadress

en: All
sv: Alla

en: Address
sv: Adress

en: Desc
sv: Fallande

en: Blog
sv: Blogg

en: Profile
sv: Profil

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Features
sv: Funktioner

en: Caption
sv: Bildtext

en: Photo
sv: Foto

en: Apply
sv: Applicera

en: 1 comment | @count comments
sv[0]: 1 kommentar
sv[1]: @count kommentarer

en: Organization
sv: Organisation

en: Context
sv: Sammanhang

en: Offset
sv: Kompensera

en: Related Content
sv: Relaterat innehåll

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Sort By
sv: Sortera på

en: Asc
sv: Stigande
