OpenPublish (7.x-1.0-alpha9) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Content
ar: المحتوى

en: more
ar: المزيد

en: Article
ar: مقال

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Menu
ar: القائمة

en: All
ar: الكل

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: Blog
ar: المدونة

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Features
ar: الخصائص

en: Caption
ar: شرح

en: Video
ar: فيديو

en: Apply
ar: تطبيق

en: 1 comment | @count comments
ar[0]: تعليق واحد
ar[1]: لا تعليقات
ar[2]: تعليقان
ar[3]: @count تعليقات
ar[4]: @count تعليقا
ar[5]: @count تعليق

en: Context
ar: السياق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: - All -
ar: - الكل -

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Branding
ar: العلامة التجارية

en: Asc
ar: تصاعدي
