OpenPublish (7.x-1.0-alpha9) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: more
ca: més

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Section
ca: Secció

en: Menu
ca: Menú

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: All
ca: Tot

en: Address
ca: Adreça

en: Blog
ca: Bloc

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Profile
ca: Perfil

en: Defaults
ca: Per defecte

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Caption
ca: Subtítol

en: Video
ca: Vídeo

en: Photo
ca: Foto

en: Apply
ca: Aplica

en: 1 comment | @count comments
ca[0]: 1 comentari
ca[1]: @count comentaris

en: Organization
ca: Organització

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Related Content
ca: Contingut relacionat

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Sort By
ca: Ordena per

en: Latest blog posts
ca: Darreres entrades de blog
