OpenPublish (7.x-1.0-alpha9) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: more
eo: pli

en: Article
eo: Artikolo

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Menu
eo: Menuo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Desc
eo: malkreske

en: Blog
eo: Blogo

en: Profile
eo: Profilo

en: Features
eo: Ecoj

en: Apply
eo: Apliku

en: 1 comment | @count comments
eo[0]: 1 komento
eo[1]: @count komentoj

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
