OpenPublish (7.x-1.0-alpha9) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Job Title
kn: ಉದ್ಯೋಗದ ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Author(s)
kn: ಲೇಖಕ(ರು)

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Photo
kn: ಫೋಟೊ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ

en: Full Name
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Frame
kn: ಚೌಕಟ್ಟು

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ
