OpenPublish (7.x-1.0-alpha9) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: more
ku: زیاتر

en: Article
ku: وتار

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Menu
ku: پێڕست

en: All
ku: هەموو

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: 1 comment | @count comments
ku[0]: 1 بۆچوون
ku[1]: @count بۆچوون

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
