OpenPublish (7.x-1.0-alpha9) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: more
lv: vairāk

en: Article
lv: Raksts

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: All
lv: Visi

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Blog
lv: Blogs

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Profile
lv: Profils

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Caption
lv: Paraksts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: 1 comment | @count comments
lv[0]: @count komentārs
lv[1]: @count komentāri
lv[2]: @count komentāri

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: Context
lv: Konteksts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Sort By
lv: Kārtot pēc
