OpenPublish (7.x-1.0-alpha9) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Search
th: ค้นหา

en: Menu
th: เมนู

en: All
th: ทั้งหมด

en: Address
th: ที่อยู่

en: Blog
th: บล็อก

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Video
th: วีดีโอ

en: 1 comment | @count comments
th[0]: 1 ความคิดเห็น
th[1]: @count ความคิดเห็น

en: Context
th: บริบท

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง
