OpenPublish (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: more
be: болей

en: Article
be: Артыкул

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Menu
be: Меню

en: All
be: Усе

en: Blog
be: Блог

en: Profile
be: Профіль

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Features
be: Функцыі

en: Caption
be: Загаловак

en: Apply
be: Ужыць

en: 1 comment | @count comments
be[0]: 1 каментар
be[2]: @count каментары

en: Context
be: Кантэкст

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню
