OpenPublish (7.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Body
ht: Kò

en: more
ht: plis

en: Article
ht: Atik

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: All
ht: Tout

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
